Fotoklub v Č.Těšíně

DISKUZNÍ FORUM:

Ok jsem velice rád že jste se skoro jednohlasně vyjádřili. Takže se potkáme 11. 12.2018 v 16 00. Zbytek co nereagoval se bude muset asi podřídit. Nejdřív bych se rád pobavil o dalším fungování klubu. Připravte si své podněty a návrhy. Pak bych taky rád nabídl toto posezení "vilijovku" i kolegům z fotokroužku. Na přípravě se nějak domluvíme. Myslím že, každý něco připraví a koupíme nějaké víno, pivko. Ještě jeden dotaz. Fotky tedy budeme promítat nebo ne. Aby se případně zajistil projektor a noťas. 😁🎄😎Pro všechny kdo mají zájem nějakým způsobem fungovat ve FOTOKLUBU. Je možnost udělat schůzku na které se konečně domluvíme na další činnosti. A zároveň bych to viděl na malou vilijovku. Je možnost si sednout v jazz klubu na střelnici a to pondělí nebo úterý 10. - 11 12 2018. Prosím o reakci a případný zájem.
Dejte vědět na FB nebo mailem.
Mirek


Zdravím všechny milovníky dobrého světla - kolegy z fotoklubu..
Jako reakci na minulou zprávu, jsem dostal velice zajímavý a přínosný email od Ládě. Velice se mi líbí jeho návrh a myslím, že bych to lépe nenapsal. Dovolím si ho zde proto vložit:


Po přečtení emailu a následném uvažování co, kde a jak, nebo kdy, se mi vloudila myšlenka, nebo spíše otázka: 
Potřebujeme ještě někoho aby nás vodil za "ručičku"jako v foto kroužku? Všichni už víme jak se k danému tématu,
potažmo k technice postavit. Máme za ty roky zkušeností dost, aby každý z nás pracoval samostatně.
Z tohoto důvodů vlastně vznikl FOTO KLUB (pokročilejší členové).
Nemám na mysli za každou cenu sám, ale pokud se malá část domluví dle časových možností, klidně si výlet můžeme naplánovat.
Za jistých okolností, se společným výletům ale nebráním.

Teď´ konkrétně tip:

Já bych navrhoval schůzku třeba za čtrnáct dnů(datum opět dle možností pracujících) a do té doby si každý nafotí na téma
dejme tomu "před zimní, mlhavé, ranní, atd.atd. atd., tak max po deset fotek na flešce. Pak si sedneme, ohodnotíme, pochválíme
popřípadě zkritizujeme. Může to už být třeba podklad pro první výstavu klubu. U té příležitosti si z toho uděláme "vilijovku". 
Donesem nějaké ostřejší občerstvení na ochutnávku+ dobroty na zub. Je téměř konec roku, tudíž už nic nevymyslíme.
Je třeba i vyřešit plán na příští rok, ať každý vidí nějakou činnost. Jsme nová odnož fotoobzoru, tak si myslím že budeme trochu sledování.

Možná už máš nějaké další tipy, názory. Tak vybírejte a pak hod´ rozhodnutí na stránky fotoklubu.


Přeji hezký den. Láďa Lach.

Jenom pro upřesnění to téma bych navrhoval zimní fotografie - každý dle vlastního zvážení pocitů a výběru donese 10 -15 fotek zimní krajiny, města, makra, aktu atd. Zkrátka cokoli co je spojeno se zimou.
A schůzku " Vilijovku" bych viděl někdy v prosinci od 4. do 14. 12.
Předběžně jsem se domlouval s Markem že by to šlo udělat v Jazz klubu na střelnici. Zkuste o tom popřemýšlet a dát nějakou zpětnou vazbuZdravím kolegy z fotoklubu trochu jsem opomněl, že jsme se předběžně domlouvali na zítřek. Zítra bohužel nemohu a myslím si, že stejně nemáme žáden program. V sobotu jedu do Havířova na 14 hod. Ale viděl bych to na nedělní ranní výlet nějaká voda s ledovou námrazou. Co na to říkáte, dejte typy na FB

Mirek

Schůzka mimořádně ve čtvrtek 8. 11. v 16 00, dole Jazz klubu. Probereme něco kolem Lightroomu a Photoshopu.

Mirek

Pozvánka z modelingového kroužku - 2.12. budou holky pózovat v hotelu Diament (Ustroň) a shání 1 fotografa který by jim zdarma udělal pár fotek (místo pro něj v autě mají). Domluvte se kdo by měl zájem.


První schůzka ve středu 24. 10. 2018 v 16 00. Hlavní téma je dohodnout se na fungování klubu.

Mirek

naše výstava v Havířově